Këto janë detajet e projektit të ri të Ledrit

By

Vetëm para dy javësh Ledri publikoi projektin e tij “Piano Rap”, të shoqëruar me një klip tejet ndryshe.

Prezantoi në tregun muzikor shqiptar një perspektive ndryshe, nje videoklip 360°.

Mirëpo tani Ledri i është përveshur punës për një projekt të ri muzikor.

Në llogarinë e tij në Instagram reperi publikoi një insert të shkurtër, që na jep një shije të parë të projektit të tij të ardhshëm.

Kënga quhet “Prej inati” dhe pritet të publikohet me datën 22 shkurt. /Prive.al

View this post on Instagram

PREJ INATI // 22.02.2020

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm