Këto janë ‘5 datat’ më të veçanta në jetën e Ryva Kajtazit (VIDEO)

By

Në ‘5 data’ këtë të premte përballë Liberta Spahiut, ishte Ryva Kajtazi.

Këngëtarja, nënë e dy fëmijëve ka treguar se cilat janë momentet më të veçanta në jetën e saj.

Si e shpëtoi shtatzëninë dhe çfarë e bëri të përlotej, e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm