Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e Sevdai Radogoshit (VIDEO)

By

Këtë të premte, në rubrikën ‘5 datat’ ishte aktori i njohur shqiptar Sevdai Radogoshi, që për publikun më së shumti njihet si Qumili.

Ai tregoi shumëçka rreth jetës së tij dhe gjithashtu foli për raportin me motrën e tij.

Në videon më poshtë kuptoni shumë gjëra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm