Këto dy banore janë fake sipas Brikendës (VIDEO)

By

Brikenda është banorja e parë e cila u eliminua nga Big Brother VIP Kosova.

Pas daljes, ajo iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Brikenda tregoi emrat e banoreve për të cilat tha se janë fake, por poashtu i zbuloi ata me të cilët ka krijuar shoqëri.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga Brikenda.

Artikuj të ngjashëm