Këtë tip njerëzish Armina Mevlani ka shumë inat!

By

E ftuar këtë të shtunë në Kutinë e Pyetjeve në Prive ishte Armina Mevlani.

Pyetjet e fansave që arritën në adresën e Prive, iu përgjigj Armina.

Nga jeta personale dhe ajo profesionale, blogerja ndan shumë për shikuesit e saj.

Ka një tip njerëzish që Armina ka shumë inat dhe ajo na e tregon.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm