Këtë javë në Prive: Top materiale për emrat më të njohur nga arti e politika (VIDEO)

By

Të Shtunën, Prive nuk do t’iu zhgënjejë si asnjëherë në përmbajtjen e emisionit.

Këtë javë, mund të ndiqni intervistën ekskluzive me ish Presidenten e Kosovës, Atifete Jahjagën.

Po ashtu me reperin Majk, këngëtarin Ramadan Krasniqi, Soni Malajn dhe me “3 Muskëtierët”, Redon Makashin, Aleksandër Gjokën dhe Elton Dedën.

E edhe kush me kë u nda e kush me kë po bashkëpunon! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm