Këtë fotografi të Rita Orës me familje s’e keni parë!

By

Shkoi në Tiranë për një arsye të vetme, dasmën e vajzës së tezes së saj.

Dhe Rita Ora aty ndezi atmosferën, duke vallëzuar e kënduar shqip me dasmorët.

Ajo u shfaq tejet e lumtur për kushërirën e saj, Amantina Tolajn, e cila në mbrëmjen e së dielës u martua në një dasmë madhështore në Tiranë.

Por fansave të saj iu ka mbetur një imazh pa e parë.

Dhe nuk është Rita aj që e ka bërë publike, por grimerja e saj, Rrezarta Galica.

Në këtë fotografi, ajo shfaqet me nënën e saj Verën, motrën Elenën dhe Amantinën, pak para se të fillonte dasma.

Në këtë imazh ato duken shumë të lumtura në praninë e njëra tjetrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm