Këtë ditëlindje Tayna nuk i la fansat e saj pa një surprizë!

By

Ndërkohë që Tayna ka mbledhur miqtë dhe familjarët të festojë ditëlindjen e saj të 25-të, është lansuar edhe kënga e saj e re.

Kënga me titull “OFG” është realizuar edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm