Këtë destinacion zgjodhën Enisi dhe Rina për muajin e mjaltit

By

Këngëtari Enis Bytyqi ditë më parë kurorëzoi dashurinë.

Pas një lidhje të gjatë të mbajtur larg syrit të publikut, Enisi u martua me dashurinë e jetës, Rinën.

Gjithçka u bë sipas traditave shqiptare dhe dasma u nis disa ditë më heret sesa ceremonia me të cilën u përmbyll të aheng familjar, të Dielën.

E normalisht, pas kësaj periudhe, sa të bukur aq edhe të lodhshme, pushimi është mëse i merituar.

Muaji i mjaltit për çiftin është zhvendosur në Mauritius, një prej destinacioneve më mahnitëse ku mund të pushoj secili, përfshirë çiftet e reja.

Më poshtë, një përmbledhje e fotografive të ndara deri tash nga Enisi në rrjetet sociale. /Prive.al

View this post on Instagram

#hangingout

A post shared by Enis Bytyqi (@enisbytyqiofficial) on

View this post on Instagram

🌖

A post shared by Enis Bytyqi (@enisbytyqiofficial) on

Artikuj të ngjashëm