Këta të famshëm janë fansat më të mëdhenj të “Game of Thrones” (FOTO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak orë për “Game of Thrones”.

Dhe nëse nuk e dini, ka shumë të famshëm që janë fansa të mëdhenj të këtij seriale prandaj kemi përpiluar një listë të disa prej tyre.

Nëse nuk e dini, ky është sezoni final i “Game of Thrones, transmeton Prive.

Udhëtimi epik i tetë i serialit, do të fillojë përfundimin në vetëm disa orë…

Ryan Reynolds


Jay-Z & Beyonce

Barack Obama

Joe Jonas

Jennifer Lopez

Prince William & Kate Middleton

Nina Dobrev

Artikuj të ngjashëm