Këta janë dy këngëtarët që po e ‘kallin’ atmosferën në dasmën e vëllait të Bleros

By

Në një ceremoni të menduar deri në detaje, sonte po i jep fund beqarisë vëllai i këngëtarit Blero Muharremi.

Burimi dhe Marigona po kurorëzojnë dashurinë disa vjeçare mes familjarëve, miqve por edhe kolegëve të këngëtarit Blero.

E janë një dyshe kombinim perfekt ata që po përkujdesen për një atmosferë në nivel gjatë ceremonisë.

Shkurte Gashi dhe Sinan Hoxha kanë marrë mikrofonin në dorë teksa normalisht që me kalimin e kohës edhe të tjerë emra do t’iu bashkangjiten. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm