Kështu u befasua Angela Martini me të hapur sytë në mëngjes

By

Luksi dhe befasitë për modelen shqiptare Angela Martini janë bërë të pandashme prej lidhjes me milionerin Dragos Savulescu.

Rumuni, i vetëdijshëm për femrën që ka në krah, di ta surprizojë në data të rëndësishme dhe jo vetëm.

E një befasi e tillë nuk kishte se si të mungonte sot kur Angela feston ditëlindjen.

Ajo është zgjuar në një ambient me shumë balona nën mbishkrimin: ‘Happy Birthday’.

Duke e pasur parasysh që një muaj para ditëlindjes, Dragos i parapriu festës me dhuratë të majme, veturë luksoze Mercedes, do jetë interesante për t’u parë se si do përfundojë dita për Martinin sot. Me shumë të papritura, pa dyshim! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm