Kështu reaguan moderatorët shqiptarë në tërmetin e djeshëm (VIDEO)

By

Mbrëmjen që lamë pas, Shqipëria u lëkund nga një tërmet relativisht i fortë i cili u ndje edhe Kosovë.

Në një treg mediatik me përplot emisione, pashmangshëm lëkundja e orës 21:15 u kap edhe në kamera.

Teksa Sonila Meço dhe Sokol Balla ishin LIVE, Blendi Fevziu xhironte ‘Opinion’, njejtë siç ishin duke bërë Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj me programin ‘Treshat’.

Teksa Blendi Fevziu, Sonila dhe Sokoli ruajtën qetësinë, prezantuesit e ‘Treshat’ ia mbathën vrapit nga studio në të qintën e sekondit.

Reagimet e përmbledhura në videot më poshtë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Kur termeti te kap ne studio 🙈 @opinion.al

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Artikuj të ngjashëm