Kështu ndjehet Rita Ora si 28-vjeçare (VIDEO)

By

Rita Ora feston sot ditëlindjen e saj të 28-të.

Këngëtarja mori urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj, mirëpo më të veçantat i erdhën nga prindërit e saj.

Rita më pas postoi një video me anë të cilës na tregoi si ndjehet si 28-vjeçare.

Në video, artistja shihet me një fustan të kuq duke kërcyer.

Urime Rita./Prive.al

Artikuj të ngjashëm