Kështu lumturohet Luana Vjollca për arritjet e fundit të Kosovës (FOTO)

By

Sukseset në arenën ndërkombëtare sikur kanë qenë mjaft të shpeshtuara ditëve të fundit.
Pranimit në Uefa iu bashkangjitën edhe shumë lajme të tjera të mrekullueshme.

Ndërsa sonte, sa i përket sukseseve në fushën e sportit, pranimi në FIFA ishte qershia mbi tortë.

Të shumta qenë reagimet e njerëzve të famshëm nëpër rrjetet sociale, euforia dhe gëzimi nuk ka fund.

Ndërsa Luana Vjollca duket të jetë një nga vip-at shqiptarë që përcjellë me shumë interesim secilin sukses të Kosovës, njejtë edhe këtë të sotmin.

Një imazh në llogarinë e saj në instagram e paraqet atë të lumtur ashtu siq i thotë fytyra dhe mbishkrimi i saj krah fotos./PRIVE.AL/

cbb6917d93c2d7776fc1f1c4d36161a130a84d111089e2c47e66eede3808bfab_full

Artikuj të ngjashëm