Kështu e uron Alban Mehmeti gruan për ditëlindje

By

 

Dita e sotme për familjen e këngëtarit Alban Mehmeti është më e veçantë.

Kjo për faktin se bashkëshortja e Albanit, Fjolla feston ditëlindjen.

E nuk ka pasur se si të mungojë urimi përmes rrjeteve sociale ku këngëtari shpreh përmes një shkrimi gjithë dashurinë që ka për personin e zemrës.

Më poshtë urimi i plotë i Albanit:

Çdo fjalë që do të thoja, nuk do të mund të shprehte dashurinë që kemi unë dhe Lurni për ty. Urime jetë ditlindjen pritshim edhe shumë bashkë. Të dua

Artikuj të ngjashëm