Kështu e uroi Korab Jetishi vajzën e dytë për ditëlindje

By

Sot ka festë në shtëpinë e Korab Jetishit.

Këngëtarja njoftoi përmes një fotografie të postuar në Instagram, se vajza e tij e dytë, Aria feston ditëlindjen e parë.

Këngëtari bëri një urim të veçantë nën imazhin me dy vajzat e tij.

“Sot Aria ime mbush 1 vjet, urime ditelindjen zemra babit, te uroj fat, shendet, jete te gjate dhe te lumtur me te gjithe neve”, ka shkruar ai.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm