Kështu e shënon Shën Valentinin, Adelina Ismaili (FOTO)

By

Dita e të dashuruarve po shënohet në mënyrë të veçantë nga këngëtarja Adelina Ismaili.

Nën shoqërinë e Valit dhe djalit, Uliksit, këngëtarja shihet teksa shijon një darkë romantike.

‘Je secila arsye, secila shpresë, secila ëndërr, VALentini im. Të dua’ – ka deklaruar në postimin e bërë këngëtarja. /prive.al/

You are every reason, every hope and every dream my VALentine. Je t’aime @val.krasniqi

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm