Kështu e quan Gili, nusen e saj të ardhshme (FOTO)

By

Në familjen e Gilit së shpejti mund të kemi dasmë.

Djali i saj i madh Roberti, ka kohë që është në lidhje me një vajzë e cila quhet Herolina.

Me të, këngëtarja shqiptare u shfaq në Instagram dhe e quajti ‘loçkë’.

’Me loqken’, shkroi Gili teksa ndau një foto krah saj e të cilës ia bashkëngjiti edhe një zemër.

Pra Herolina, është nusja e ardhshme e Gilit dhe Ilir Beranit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm