Kështu e nisin mëngjesin Blero e Tara (FOTO)

By

Mëngjeset e shtatorit zakonisht i gjejnë nxënësit me libra në dorë e duke u nisur për shkollë.

Hiç më ndryshe nuk është as për vogëlushen e këngëtarit Blerim Muharremi, Tarën, e cila i është përkushtuar shkollës qysh tani.

Blero në profilin e tij në Facebook, ka publikuar një fotografi në të cilën tara shihet me një libër në dorë dhe mjaft e koncentruar në atë që po bën.

Është libri i Gjuhës Shqipe ai që po e shikon Tara me aq vëmendje, ndërsa Blero si baba krenar e ka fotografuar.

“Mirëmëngjesi. Koha për shkollë”, ka shkruar ai, në këtë imazh tejet të bukur për një mëngjes si ky. /Prive.al

Image

Artikuj të ngjashëm