Kështu e mbështeti Rita të dashurin në premierën e filmit “Thor: Love and Thunder”

By

Që nga bërja publike e lidhjes së tyre të dashurisë, Rita Ora dhe Taika Waititi janë të pandashëm nga njëri – tjetri.

Si çift publik që janë, shoqërimet dhe dedikimet publike ndaj njëri-tjetrit – tjetrit nuk mungojnë asnjëherë nga dyshja.

Së fundmi Rita në Instagramin e saj postoi disa foto së bashku me Taikan, të cilin e mbështeti publikisht për filmin “Thor: Love and Thunder” që është nën regjinë e tij.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Kujtojmë që Taika Waititi, është një regjisor, aktor dhe komedian nga Zelanda e Re. Ai është fitues i një çmimi Oscar, një çmimi BAFTA dhe një çmimi Grammy, dhe ka marrë dy nominime në Primetime Emmy Awards.

Revista “Time” e emëroi atë një nga 100 personat më me ndikim në botë në listën e saj vjetore të vitit 2022. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm