Kështu e kalon të dielën Luana Vjollca (FOTO)

By

Ka qenë goxha e zënë me koncerte së fundmi, kjo për shkak se Luana Vjollca solli dy këngë të cilat u pritën mirë nga publiku.

Bashkëpunimi me Bujar Qamilin dhe kënga e saj solo, ka bërë që performancat natën nëpër klube të natës, t’i shtohen.

Por, a e dini si e kalon të dielën Luana?

Duke ngrënë patjetër…

Ajo postoi një foto në Instagram ku shihet e ulur pranë një pelushi të madh duke mbajtur në dorë një enë me shpageti.

‘Sunday night’, ka shkruar prezantuesja nën imazhin e publikuar.

View this post on Instagram

Sunday Night ✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm