Kështu e falenderon Marina Getin për ditëlindjen e ëndrrave (FOTO)

By

Ishte Getoar Selimi, i dashuri i Marina Vjollcës ai që përveq një urimi mjaft romantik u përkujdes që kësaj të fundit ti ofroj edhe një ditlëlidje të cilën nuk e kishte përjetuar asnjëherë më parë.

Ndërsa pa hezituar nga kënaqësia dhe përjetimi i mrekullueshëm i është përgjigjur sot Marina në një postim në llogarinë e saj në instagram.

“Faleminderit që e bërë ditëlindjen time më të bukur ndonjëherë. Të dua jetë”, shkroi Marina krahas imazhit ku Geti mban në duar Marinën./PRIVE.AL/

9a01595c7205ef9d704e319920194943ce759a3e61da964a609a104345fed96c_full

Artikuj të ngjashëm