Kështu e befasojnë Albana Osmanin (FOTO)

By

Ajo është e famshme dhe e bukur.

Ka një karrierë të gjatë në televizion dhe tani ka një numër të madh fansash.

Kur je e famshme si ajo, sigurisht edhe befasitë s’kanë të numëruar.

Arbana Osmani ka treguar se dikush e ka befasuar me një buçet tejet të bukur lulesh të cilat i ka publikuar përmes një videoje në profilin e saj në Instagram.

“Jeta është përplot me surpriza”, ka shkruar moderatorja në imazhet ku shfaqë lulet.

Se kush i ka dërguar lulet ajo nuk ka treguar, mirëpo siç dihet publikisht ajo është single, ndonëse u përfol nëpër media për një lidhje të mundshme me këngëtarin e ri Trim Jetullahu.

Mirëpo, Albana një gjë të tillë e ka mohuar kategorikisht kur është kontaktuar nga Prive, duke thënë se kjo është një “idiotësi” me brirë!

Artikuj të ngjashëm