Kështu duket Yllka Kuqi pa grim

By

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, viteve të fundit ka dëshmuar një ndryshim në stil e veshje.

Krahas muzikës së mirë, ajo çdo herë e më shumë rëndësi po i kushton imazhit të saj.

Sellma dhe Kaci janë në të shumtën e rasteve emrat që Yllka iu beson për pamjen në videoklipe apo paraqitje tjera por megjithatë këngëtarja bukur duket edhe pa grim.

Në këtë formë ajo është shfaqur sot në rrjete sociale teksa provon fustane.

Fotoja e mëposhtme flet vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm