Së shpejti: Kështu duket Vesa Luma në klipin e ri (FOTO)

By

Vitin e kaluar, Prive raportoi se Vesa Luma do të sjellë këngë me këngëtarin e njohur shqiptar Denik Prizreni.

Projekti do të jetë gati shumë shpejtë dhe këtë e dëshmoi përmes një imazhi të postuar në Instagram, duke na treguar si do të duket.

‘Vjen së shpejti’ ka shkruar Vesa.

Kjo këngë do ta rikthejë artisten pas një kohe të gjatë pa projekte të reja pasi jetoi një kohë në Zelandë të Re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm