Kështu duket Rina Balaj pa filtra (FOTO)

By

Rina Balaj ‘ka guxuar’ dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi se si duket në të vërtetë, duke iu treguar atyre se asgjë nuk është siu treguar atyre se asgjë nuk është siç duket në rrjete sociale.

Ajo postoi imazhin ku shihet pa make-up dhe pa filtra.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar këngëtarja e cila pak javë më parë solli këngën “Bad Rosita” e cila arriti miliona shikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm