Kështu duket Nora në klipin me Irkencin (FOTO)

By

 

Ka disa javë që Prive ekskluzivisht raportoi se Nora Istrefi është bërë sërish bashkë me Irkenc Hykën për një projekt muzikor, edhe pse “Tymi i dashnisë” nuk shkoi ashtu siç duhet.

Dyshja tashmë kanë përfunduar këngën e cila quhet “Jena nda” dhe gjithçka është gati për t’u publikuar.

Projekti lëshohet sot në orën 17:00 dhe bashkë me këtë lajm, Nora na tregoi një skenë se si duket.

E veshur me një fustan të zi, këngëtarja po duket mjaft elegante dhe seksi./Prive.al

View this post on Instagram

🎬

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

Artikuj të ngjashëm