Kështu duket Luana kur flokët i rregullon vet (FOTO)

By

Jemi mësuar gjithmonë të rregulluar e të kuruar në sallonet më të njohura të bukurisë. Por Luana, ia thoka të rregullohet edhe vet.

Moderatorja shqiptare Luana Vjoillca, që po korr suksese edhe si këngëtare, ka publikuar një fotografi në Instagram, ku duket si një “bishë seksi”.

Bukuroshja bionde, në ëprshkrimin e fotografisë ka treguar se i ka rregulluar vet flokët e saja, një stil flokësh që ngjanë shumë me atë që ajo ka bërë në duetin me Bujar Qamilin, që është romake e këngës “Mi dhe flakë mallit tim”.

Artikuj të ngjashëm