Kështu duket Kida ujë e sapun (FOTO)

By

Në Instagram ka nisur një lojë e re.

Të famshmit pyesin ndjekësit se çfarë foto duan t’i shohin dhe kësaj nuk i shpëtoi as Kida.

Dikush ia kërkoi asaj një imazh ku shfaqet pa grim dhe artistja nuk hezitoi për ta ndarë me fansat e saj.

Në postimin më poshtë, mund ta shihni Kidën se si duket ujë e sapun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm