Kështu duket Jennifer Lopez pa grim (FOTO)

By

Jennifer Lopez e di se si të vishet për një rast: qoftë në një qilim të kuq ose në një fustan martese, të lë pa frymë.

Por J.Lo ndau një moment të rrallë të zhveshur nga diamantet dhe aksesorët që rregullisht bënë një i famshëm.

Aktorja dhe këngëtarja 50 vjeçare postoi një selfie të lezetshme të saj pa grim.

Jennifer Lopez ishte e shoqëruar dhe nga binjakët e saj Emme dhe Max.

Si ju duket?

Artikuj të ngjashëm