Kështu duket Bora Zemani ‘ujë e sapun’

By

Yjet jemi mësuar që t’i shohim gjithnjë në top formë, e super të kuruara.

Mirëpo, kur je bukuri natyrale, nuk e ke problem që të dalësh edhe “ujë e sapun”.

Së fundmi, moderatorja shumë e dashur Bora Zemani publikoi një fotografi në llogarinë e saj, ku shfaqet me një peshqir në kokë dhe robdeshambër.

Në foton që ka ndarë, moderatorja është pa pikë grimi në fytyrë dhe na dëshmoi edhe një herë se ajo është një bukuri natyrale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm