Kështu duket Afërdita Dreshaj pa grim (FOTO)

By

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ka treguar me fotografi se di duket pa asnjë fije make-up.

Ajo postoi një fotografi në instastory ku shihet në një makinë me të cilën ka marrë rrugë drejt palestrës.

‘Gym’, shkroi modelja mbi fotografi.

Nëse nuk e dini, Afërdita është martuar këtë vit me të dashurin e saj prej vitesh, Jakub Kindli./Prive.al

Artikuj të ngjashëm