Kështu dukej Shkurte Gashi pesë vjet më parë (FOTO)

By

Është njëra ndër këngëtaret që ka më së shumti angazhime kur është fjala për koncerte.

Shkurte Gashi, e cila gjatë periudhës së fundit solli dy bashkëpunime me Flori Mumajesin, ka ndarë një imazh të pesë viteve më parë, për ndjekësit e saj në Instagram.

Në foto, këngëtarja nuk duket shumë ndryshe me sot, përveç stilit të flokëve dhe grimit.

Po juve si po ju duket?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bh_8i3aHM1p/?taken-by=shkurtegashi_

Artikuj të ngjashëm