Kështu dukej Sara Hoxha shumë vjet më parë (FOTO)

By

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ka publikuar një fotografi të realizuar në kohën kur ishte fëmijë.

Këtë imazh, Sara e publikuar në Instagram si shkas për të uruar për ditëlindje, njërën nga miket e saj më të mira.

Nëse e analizojmë Sarën sot dhe atë shumë vjet më parë, nuk duket një ndryshim i madh përveç pjekurisë.

Ndryshe, Ledri në kohën e pandemisë vendosi ta bëjë publike lidhjen e tij me vajzën nga Tirana e rritur në Gjermani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm