Kështu dukej Gena shumë vjet më parë (FOTO)

By

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena, ka hapur arkivën dhe ka ndarë një fotografi me ndjekësit e tij.

Imazhi është i realizuar shumë vjet më parë dhe shfaq artistin në moshë më të re.

“Kthimi pas në kohë. Fotoja e ditës”, ka shkruar Gena nën foton që ka marrë goxha pëlqime.

Këngëtari është goxha aktiv në muzikë sidomos në sezonin veror kur edhe është i angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Kënga e tij e fundit quhet “Më fal”./Prive.al

View this post on Instagram

#throwback #fotooftheday 😉

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

Artikuj të ngjashëm