Kështu do të duket videoklipi i Dafina Zeqirit dhe Kaos (VIDEO)

By

Bashkëpunimi i radhës në diskografinë kosovare do të jetë ai mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe grupit Kaos.

Kënga e cila pritet të publikohet sonte mban titullin “Na” dhe sipas parashikimeve do të jetë një hit i vërtetë.

Ndryshe Dafina pati bashkëpunuar me njërin nga anëtaret e grupit, Lumi B duke sjellur hitin “Rude Girl” /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm