Kështu do të duket shtëpia e ardhshme e Bleros dhe Afronës!

By

Këngëtari i njohur, Blero, të shtunën që lamë pas ishte njëri prej protagonistëve kryesor të emisionit Prive.

Mes shumë të rejave artisti zbuloi edhe planin e madh familjar që kanë tashmë ai dhe Afrona, ndërtimin e një shtëpie.

Blero ka gjetur tashmë edhe arkitektin i cili do të bëjë planin e shtëpisë së ardhshme të dyshes.

Për më tepër detaje se si do të duket shtëpia e dyshes dhe kur po planifikon ta nisë ndërtimin e saj mund ta kuptoni përmes stories së mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm