‘Kërcënon’ Elhaida: Nëse nuk fitoj Këngën Magjike do shihemi në gjyq

By

Ishte pjesëmarrëse në festivalin tradicional Kënga Magjike, për herë të parë vitin e kaluar.

Mirëpo, Elhaida Dani nuk e zuri vendin e parë me një diferencë të vogël pikësh ndaj Anxhela Peristerit.

Por këngëtarja nuk është dorëzuar dhe është kthyer fuqishëm me synimin për të zënë vendin e parë këtë vit.

Poashtu, Elhaida me humor ka kërcënuar edhe Ardit Gjebrean – drejtorin e këtij festivali.

Në një foto të publikuar së bashku me moderatorin dhe Eni Çobanin në Instagram, ajo shkruar: “Po nuk ma dhatë edhe këtë herë çmimin do shihemi në gjyq”./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BqLIwYshfA3/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Artikuj të ngjashëm