Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

By

Një lajm i mrekullueshëm vjen nga këngëtarja Anjeza Shahini.

Ajo është në pritjen e ëmbël dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Duke kërkuar ndjesë për mungesën disa javore në rrjete sociale, ajo ka deklaruar që arsyeja është pritja e ëmbël, tashmë në javën e 20-të.

Në muajin Shtator, ajo festoi tre vjetorin e martesës me diplomatin anglez, me të cilin shijon vite të romancës dhe jetesës në Mbretërinë e Bashkuar. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Here’s a happy ‘3 years marrried couple’ Happy our Anniversary 💏 3 vjet martuar …Çift i lumtur jemi ne 😍👫💏

A post shared by ANJEZA SHAHINI CONNOLLY (@anjezashahini_official) on

Artikuj të ngjashëm