Këngëtarja shqiptare shfaqet si asnjëherë më parë me bashkëshortin! (Foto)

By

Yllka Kuqi ka qëndruar këto ditë në Slloveni pasiqë ka qenë e ftuar si këngëtare në një dasëm atje. Me vete ka marrë dhe bashkëshortin e saj, ku përpos punës duket se çifti e kanë shfrytëzuar këtë ‘arratisje’ atje për të shijuar dhe ca ditë pranë njëri-tjetrit.

Nga ky qëndrim ata kanë realizuar disa fotografi por ajo që postoi Kuqi sot merr më shumë vëmendje.

Ky imazh ku shihet Yllka duket puthur në faqe burrin e saj sa është i ëmbël është po aq i rrallë pasiqë këngëtarja e ruan këtë pjesë të jetës private./Prive.al

❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Artikuj të ngjashëm