Këngëtarja shqiptare pranon PËR TË PARËN HERË se është në lidhje!

By

Ishte e ftuar në emisionin NIN të Klan Kosova për të folur rreth projektit të ri ‘Fat’ dhe planeve të reja por Lori nuk i shpëtoi pyetjeve private.

Ajo për të parën herë pranoi se është në një romancë.

‘Jam shumë mirë, jam shumë e lumtur, e dashuar’ – u shpreh këngëtarja e cila ngurroi për të zbuluar emrin.

‘Nuk kam dëshirë të merren të tjerët me jetën time private por dua që njerëzit të flasin për projektet e mia’ – deklaroi Lori që potencoi faktin se deri në zbulimin e emrit të personit që i ka vjedhur zemrën ‘ka kohë’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm