Këngëtarja shqiptare goditet me top në emision (VIDEO)

By

Këngëtarja Manjola Nallbani ka qenë e ftuar sot në ‘E diell’ tek TCH.

Megjithatë, një incident ka ndodhur në një prej rubrikave.

Kur prezantuesi Flori Gjini demonstronte gjuajtjen në volejboll, topi ka përfunduar mu në kokë të këngëtares.

Incidenti është kaluar me sportivitet dhe profesoresha Manjolë ka shpëtuar pa pasoja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm