Këngëtarja shqiptare bëhet nënë (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare është bërë nënë për herë të parë.

Albulena Jashari solli në jetë një djali i cili quhet Neo.

Ajo dhe bashkëshorti i saj finlandez tashmë gëzojnë epitetin e të qenit prindër dhe ne i urojmë më të mirat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm