Këngëtarja njohur paguan 35,000 dollarë qira për këtë vilë luksoze!

By

Ajo ka lëvizur vazhdimisht në shtëpi luksoze gjatë viteve. Madje është raportuar se për një muaj jetesë në një vilë luksoze në Coldwater Canyon, ajo ka paguar 100 mijë dollarë.

Mirëpo duket se Mariah Carey ka vendosur që të ulë paksa shpenzimet.

Thuhet se ajo është zhvendosur në një vilë shumë më të lirë me vetëm tetë dhoma gjumi dhe e paguan 35 mijë dollarë në muaj.

Këngëtarja e ka marrë me qira këtë vilë 10 mijë metërshe katrorë në Beverly Hills, ndërsa atje më parë jetonte Nicki Minaj.

Kjo vilë ka një tarracë fantastike dhe një pishinë për not. /Prive.al

Lavish: The stunning Mediterranean-style house comes with eight bedrooms, as well as four full and four half bathrooms,

Life of luxury: Mariah Carey has reportedly moved into a sprawling 8-bedroom pad in Beverly Hills for a cool $35,000 per month

 

 

Artikuj të ngjashëm