Këngëtarja humb drastikisht peshë (FOTO)

By

Është nënë e dy vajzave, por trupin e ka sikur një kampione fitnesi.

Pas lindjes së vajzës së dytë, Fjolla Morina kishte disa kilogramë të tepërt. Mirëpo me punën në palestër ajo ka arritur t’i largojë duke fituar edhe masë muskulore.

Fjolla duket të jetë shumë e përkushtuar në rrugën e saj drejt formimit të trupit, ngase vazhdimisht publikon fotografi nga ushtrimet dhe palestre, po ashtu duke treguar se edhe po ushqehet shëndetshëm.

Përveç se është nënë e dy vajzave dhe madje e përkushtuar, ajo nuk e ka lënë anash aspak aktivitetin profesional.

Së fundmi ka publikuar këngën e re “Vet ke met”, duke u shfaqur në formë dhe mjaft atraktive. Tipike e stilit të Fjollës. /Prive.al/

 

#fitnessmotivation #healtylife?

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm