Këngëtarja e njohur rrëfen aksidentin që e vuajti për shumë vite

By

I mungoi skenës muzikore për mbi pesë vite.

Luar Arani u rikthye së fundmi me projektin ‘Si dje’.

E për të folur mbi këtë krijim muzikor dhe jo vetëm, Luar ishte protagoniste në Prive.

E në një pjesë të bisedës, kur temë ishin operacionet plastike, këngëtarja rrëfeu një episod aspak të këndëshëm në jetën e saj.

Ajo tregoi se formën e buzëve, për të cilën shumë ishin ngatërruar se është e tillë nga ndërhyrjet, e ka nga një aksident në moshë të vogël, pasojat e të cilit i kishte vuajtur për vite të tëra.

Ndiqni rrëfimin e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm