Këngëtarja e famshme shfaqet e dehur dhe duke vallëzuar me hitet e saja

By

Vajza e cila gjithnjë ka qëndruar brenda imazhit të saj, si një artiste e mirëfilltë, Taylor Swift nuk nguron të shfaq edhe anën e saj të lirë. Një vajzë e re, që feston e dehet, duke vallëzuar me këngët e saja.

Image result for taylor swift

Këngëtarja 29-vjeçare dukej se po kënaqej tej mase,  teksa tregonte se si di të vallëzojë, në një klub në Los Angeles, California. Dhe, flokët e saj bjonde ishin së bashku për udhëtimin e egër, teksa shpupurit flokët e saj sipas ritmit të këngës së saj.

Artikuj të ngjashëm