Këngëtarja e famshme qenka fejuar pa thënë gjë dhe ia zbuluan në emision?

By

Këngëtarja Evi Reçi qenka fejuar dhe ne s’dinim gjë?

E ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, Reçi, ka zhvilluar në studio një intervistë me moderatoren Dojna Mema, e cila i ka zbuluar një të pathënë këngëtares.

View this post on Instagram

Stoike.

A post shared by EVI RECI (@evireci) on

Gjatë bisedës, Dojna i ka habitur të gjithë kur i është drejtuar këngëtares:

“Evi shumë urime njëherë, se mora vesh që je fejuar”, i thotë Dojna, ndërsa se për cfarë bëhet fjalë pritet ta shohim në emisionin e plotë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsddhzXByMa/

Artikuj të ngjashëm