Këngëtarja e famshme po bëhet nënë për herë të parë

By

Këngëtarja, Leigh-Anne Pinnock është shtatzënë. Ylli i “Little Mix” zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Andre Gray përmes një postimi në rrjete sociale.

“Ne kemi ëndërruar për këtë moment për kaq shumë kohë dhe nuk mund ta besojmë se ëndrra më në fund po bëhet e vërtetë…mezi po presim ta takojmë“, shkroi ajo.

Lajmi i lumtur vjen gati një vit pasi futbollisti Andre, i propozoi këngëtares në kopshtin e tyre qershorin e kaluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm